Ny forsikringsmegler, logo og portal
Den 1. juli 2026 vil de dyktige forsikringsmeglerne som har bistått Advokatforeningen og medlemmene, begynne i Söderberg & Partners.
Advokatforeningen har gjort en grundig vurdering i forbindelse med byttet, og er trygg på at den beste kompetansen vil være å finne hos Söderberg & Partners. Dermed vil Advokatforeningens forsikringsmegler fra 1. juli være Söderberg & Partners.
Ny portal!
I anledning byttet av forsikringsmegler til Söderberg & Partners Speciality har vi sammen med vår nye megler utviklet en ny portalen advokatforeningenforsikring.no for kjøp og administrasjon av forsikringer. Når du er logget på Min side på advokatforeningen.no vil sømløst være inne i den nye portalen. Her vil du finne dokumenter knyttet til forsikringer du har kjøpt som medlem av Advokatforeningen og som er del av foreningens medlemstilbud innen forsikring; Advokatforeningen Forsikring.
Hva trenger du å gjøre?
Ingenting! Du trenger ikke foreta deg noe i forbindelse med byttet. Det eneste du trenger å merke deg er det nye navnet: Advokatforeningen Forsikring.
Har du spørsmål, er det bare å ta kontakt med Margrethe Willoch på .
Viktig!
Det har dessverre tatt lang tid å få dokumentasjon utlevert fra tidligere forsikringsmegler, slik at dokumentene ikke vil være tilgjengelige i denne portalen til lansering 1. juli 2026. Vi vil legge ut dokumentasjon så snart dette er klart og fortløpende. Vi beklager ulempene dette medfører.
Du kan selvfølgelig kontakte oss på 22 00 50 56 eller kontakt@advokatforeningenforsikring.no dersom du har spørsmål i denne forbindelse eller ønsker bekreftelse på dekning.
Dokumenter knyttet til forsikringer som kjøpes i portalen etter 1. juli 2026 vil bli tilgjengeliggjort i portalen fortløpende.